Ремонт та реставрація балконів в м.Умань

Проводимо повний спектр ремонтних робіт, пов’язаних з балконами. Ми реставруємо, а також виконуємо ремонт балконів “під ключ”. Маємо багаторічний досвід роботи, тому якість і професійний підхід наших майстрів гарантуємо! Якщо у Вас немає часу на придбання необхідних матеріалів, можемо запропонувати свої зі знижкою!

 

Якщо просто бажаєте  знижку на будматеріали — заходьте до нас у розділ «МАГАЗИНИ» на сторінку будівельного магазину «Будкомфорт». Діє Акція!!!

 

Ми виконуємо слідуючі роботи:

  • демонтажні роботи
  • зварювальні роботи (розширюємо балкони)
  • монтаж балконних рам та дверей
  • утеплення балконів
  • зовнішня та внутрішня обшивка балконів
  • облаштування на балконах підлог різного типу
  • внутрішнє оздоблення
  • крівля верхніх балконів
  • реставрація балконів

Виїзд майстра тільки для консультації – 100 грн.
Якість робіт гарантується сайтом!!!

 

Ремонт та облаштування балкона.

Перший етап ремонту балкона. Демонтаж старої конструкції і замір нової:
Якщо Ваш балкон або лоджія має старе скління і внутрішню обробку, то перед тим як зробити вимір нової конструкції – необхідно виконати демонтаж. Це дозволить більш точно розрахувати конструкцію і побачити всі приховані дефекти, які необхідно усунути до початку монтажу. На балконах найчастіше цим дефектом є старий парапет, який вимагає посилення або повної заміни. Також не рідкісні випадки, коли сама несуча плита потребує ремонту.

Другий етап ремонту балкона. Зовнішня обробка і скління:
Отже, плита відремонтована, а парапет посилений. Якщо плануєте розширення балкону – робимо металічний каркас. Після переходимо до зовнішнього оздоблення. Зовнішнє оздоблення починається з монтажу так званого скелета – ця конструкція є основою для матеріалу, який буде використовуватися при обшивці. Для облаштування скелету використовують дерево. Потім переходимо безпосередньо до обшивки. Найчастіше для зовнішньої обшивки використовуються профнастил, сайдинг, пластикові панелі і т.д. Вибір дуже великий, так що не обмежуйте себе, єдина вимога – матеріал повинен бути водовідштовхувальним як зовні, так і всередині. Для внутрішьої обшивки в основному використовують ПВХ, дерево та похідні від нього матеріали. Можливий також варіант скління від основи плити, його перевага в тому, що він не вимагає додаткових витрат на внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Для скління балконів використовуються полегшені конструкції з алюмінію або пластику. Для лоджій доцільніше використовувати скління склопакетами. При бажанні, це дозволить збільшити житлову площу за рахунок об’єднання простору лоджій з квартирою.

 2015-06-17_1249024

 

Третій етап ремонту балкона. Утеплення:
Якщо на балконах утеплення грає другорядну роль, бо для їх скління використовуються  конструкції, що захищають балкон тільки від атмосферних опадів, то з лоджіями, заскленими герметичними склопакетами утеплення навпаки грає важливу роль, оскільки в подальшому це дозволить Вам значно розширити її функціональні можливості. Найчастіше в якості матеріалів для утеплення балконів і лоджій використовують мінеральну вату або пінопласт. Ці матеріали є оптимальними у співвідношенні «ціна-якість».

Четвертий етап ремонту балкона. Внутрішнє оздоблення:
Внутрішнє оздоблення – це один з найважливіших етапів ремонту, тому що він є завершальним і саме після нього Ваш балкон або лоджія будуть виглядати так, як Ви планували. І пам’ятайте: з безлічі запропонованих варіантів найкращим буде той, який Ви придумали самі, а наша компанія готова допомогти Вам у здійсненні всіх Ваших побажань, виконання всіх необхідних робіт, виборі найсучасніших матеріалів для обробки і елементів декору.

 

Наші контакти:
(063) 027 54 15
(068) 171 70 51
Viber (096) 818 62 88

 

Прийом дзвінків:
Понеділок – Субота : 9.00-19.00

 

(063) 027 54 15