Встановлення систем очистки води

Комплексно вирішуємо проблеми очистки води у Вашій оселі (розробка фільтросхеми). Індивідуальний підхід до клієнта. Сервісна служба (доставка, монтаж, сервіс, підтримка гарантії, заміна фільтруючих елементів, контроль термінів заміни, професійна консультація). Очистка води – запорука збереження здоров’я. Будь-яка інформація та замовлення за телефонами.

 

Пропонуємо придбати у нас:

 

№1. Система зворотного осмосу Absolute MO 6-50M з мінералізатором

KRO650M.d4f47a2a435aecfd5e36a7033959c643

Вбудована система зворотного осмосу з мінералізатором (5 ступенів очищення + 1 ступінь мінералізації). Проводить очищення води від усіх видів забруднень. Після очищення вода минерализуется

Система зворотного осмосу НАША ВОДА Absolute MO 6-50M здійснює п’ятиступінчату очистку води з подальшою мінералізацією.

Перший ступінь – Префільтр 1. Пористий поліпропіленовий картридж видаляє механічні домішки розміром більше 5 мікрон, частинки піску, іржу, мул та інші зважені частинки. Завдяки його роботі продовжується термін служби наступних картриджів.

Другий ступінь – Префільтр 2. Затримує хлорорганічні сполуки і хлор за допомогою картриджа з гранульованого активованого вугілля виробництва США (Calgon Carbon Corporation). Цей картридж захищає від пошкоджень мембрану зворотного осмосу і також входить в комплект картриджів попереднього очищення.

Третій ступінь – Префільтр 3. Брикетоване активоване вугілля, яке видаляє механічні частинки розміром більше 1 мікрона, залишки хлорорганики, органічні речовини природного походження.

Четвертий ступінь – очищення зворотньоосмотичної мембраною Filmtec виробництва компанії Dow Chemical (США). Мембрана являє собою бар’єр, непроникний для 99% мінеральних і органічних домішок, розчинених у воді, але пропускає молекули води. Фільтр відправляє небажані домішки в каналізаційну систему, а чисту воду – в гідропневматичний бак. Там вона зберігається під тиском.

П’ятий ступінь – посткарбон. Картридж пропускає воду через висококласне активоване вугілля з кокосової шкаралупи, завдяки чому вода набуває трохи солодкуватого присмаку і скоригованого смаку та запаху.

Мінералізатор – додаткова опція даного фільтра. Він містить суміш харчових солей, які розчиняються в уже очищеної системою зворотного осмосу води.

У комплект фільтра входить накопичувальний бак об’ємом 9 л. та фурнітура

Ціна – 5499 грн.

 

 

№2. Потрійна система очищення «Джерельна Вода»

332467_trio-1b23f6e6ec29820093d4209faaf9d2bec-73992301

Найефективніший і економічний.

Лідер серед проточних фільтрів. Поєднує в собі всі переваги інших проточних фільтрів: надійність, компактність, елегантний зовнішній вигляд. Більш того, завдяки потрійній системі очищення «Джерельна Вода 3» забезпечує найвищу якість і найменшу собівартість чистої води серед усіх проточних фільтрів – 10 копійок за літр.

Безпека. Проточні фільтри національної торгової марки «НАША ВОДА» вода виготовлені з гарантовано безпечних для здоров’я матеріалів. Фільтр під мийку «Джерельна Вода 3» – компактний, простий і швидкий спосіб отримання питної води в побутових умовах. Вода виняткової якості після такого фільтра оберігає здоров’я людини, зберігає кухонний посуд, продовжує термін служби побутових приладів і сантехніки. Замінити картриджі в фільтрі «Джерельна Вода 3» не складе труднощів.

Захист. Завдяки технології очищення, розробленої українськими вченими, фільтр надійно справляється з безліччю домішок і забруднень, характерних для нашої водопровідної води. Очищена в фільтрі вода поверне природні смак, колір і аромат напоїв – чаю, кави. Їжа, приготована за допомогою якісної води, зберігає в продуктах корисні речовини і вітаміни. Посуд і сантехніка назавжди позбудуться осаду і розлучень, а в чайнику зникне накип.

У комплект фільтра входить:

1. Корпус фільтра з кронштейном для кріплення на стіну.
2. Кран для очищеної води, що містить інсталяційний комплект.
3. Набір тюбінгів (2 шт.).
4. Трійник для підключення до водопроводу.
5. Кульовий кран подачі води.
6. Ключ для корпусу фільтра.
7. Інструкція по експлуатації.

Ціна – 1499 грн.

 

 

№3. Потрійна система очищення води Filter 1 FHV-300

FMV3F1-600x600
Висока якість очистки фільтром Filter 1 FHV-300 досягається за рахунок застосування змінних фільтруючих елементів Ecosoft. Картриджі виробляються із застосуванням матеріалів і сорбентів вищої якості від провідних світових виробників.
Перша стадія – механічний картридж, пористе поліпропіленове волокно видаляє механічні домішки більше 5 мкм, затримує пісок, іржу.
Друга стадія – картридж з гранульованим вугіллям. Активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха, оброблений сріблом, видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, захищає фільтр і очищену воду від мікроорганізмів. Знижує окислюваність води, видаляє важкі метали, радіонукліди.
Третя стадія – картридж вугільний брикетований. Допрацьовує очищення води по хлору і органіці, а також затримує частинки фільтруючих матеріалів. Коригує смак і запах очищеної води.У комплект фільтра входить:1. Корпус фільтра з кронштейном для кріплення на стіну.
2. Кран для очищеної води, що містить інсталяційний комплект.
3. Набір тюбінгів (2 шт.).
4. Трійник для підключення до водопроводу.
5. Кульовий кран подачі води.
6. Ключ для корпусу фільтра.
7. Паспорт.

 

 

Магазин “Водолій”:
м.Умань
вул.Горького, 46 (колишня ф-ка “Вишиванка”)

Графік роботи:
Понеділок – П’ятниця : 8.30-18.00
Субота :                              8.30-14.00

Телефони:
(063) 027 54 15
(068) 171 70 51

 

 

(063) 027 54 15